Dokumentacja fotograficzna do: 20.6.2021
Ogłoszenie finalistów online: 27.6.2021
Początek ogłoszenia online: 18.00
Ogólne wyniki: 28.6.2021

Przedmowa i uzasadnienie

Konkurs ten tworzony jest w oparciu o dzisiejsze czasy i przepisy rządowe, które nie pozwalają nam konkurować i wspierać tę dziedzinę. Dlatego internetowy konkurs fryzjerski jest jedynym sposobem i środkiem promocji tego rzemiosła, promowania psychologicznej strony fryzjerów / fryzjerów, którzy przez rok byli bez swojej ulubionej pracy i pracy.

Wprowadzenie

Barber battle On-line to konkurs fryzjerów / fryzjerów, którzy rywalizują ze sobą w pięciu kategoriach, które są uwarunkowane stylem i zasadami. Konkurs jest oceniany na podstawie sześciu nadesłanych fotografii, które są uchwycone i sfotografowane pod kątami warunkowymi. Nadesłane zdjęcia z konkursu są udostępniane do wglądu przez eksperckie jury z zagranicy, którego zadaniem jest wyłonienie pięciu najlepszych z każdej kategorii konkursowej. Następnie bronią przedłożonych fryzur. Uczestnicy mają również możliwość opublikowania tych zdjęć na naszych portalach społecznościowych, gdzie odbędzie się publiczne głosowanie. Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody od naszych sponsorów, wsparcie marketingowe partnerów medialnych, awans na Mistrzostwa Europy w Fryzjerstwie, gdzie będą reprezentować Czechy oraz oczywiście reprezentacyjny puchar, który będzie ozdobą i ozdobą Twojego salonu. .

Instrukcje prawidłowego wstawiania i przesyłania zdjęć konkursowych

Rejestrując się w konkursie, zgadzasz się postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 

1. Rejestracja zawodnika

Zawodnik wybiera kategorię zawodów i wypełnia odpowiedni formularz rejestracyjny. Podczas wypełniania informacji zwraca uwagę, aby miał dostęp do strony, na której można zapisać ostateczną dokumentację zdjęciową swojej fryzury. Rejestracja w każdej kategorii konkursowej nie jest uwarunkowana liczbą wykupionych rejestracji, co oznacza, że ​​każdy zawodnik może zakupić dowolną liczbę sztuk z dowolnej kategorii konkursowej.

 

2. Kreatywny pomysł

Rejestrując się zawodnik zobowiązuje się również, że wstawiona dokumentacja fotograficzna wykonania fryzury w dostępnym nam sklepie powstała dzięki pomysłowi i inwencji zawodniczki.

 

3. Tworzenie fryzury

Zawodnik dokładnie zapozna się z warunkami zakupionej kategorii, aby uniknąć niepotrzebnej dyskwalifikacji za niestosowanie się do stylu fryzury w danej kategorii.

Każda kategoria zawodów ma określony męski styl fryzury, a zawodnik musi przestrzegać warunków oferowanych przez tę kategorię.

 

4. Fotodokumentacja

Dokumentacja fotograficzna to jeden z najważniejszych punktów! Zawodnicy muszą przestrzegać warunków wykonywania zdjęć ich ostatecznych fryzur, w przeciwnym razie istnieje możliwość zdyskwalifikowania lub wezwania do modyfikacji przesłanej dokumentacji fotograficznej.

 • Umieszczone zdjęcia, fryzury zawodników zostaną sfotografowane na jednolitym tle bez niepotrzebnych rozpraszaczy.

 • Dokumentacja fotograficzna umieszczona w dostępnym repozytorium będzie zawierała fotografie sfotografowane z wyraźnie określonych sześciu kątów widzenia. Niniejsza instrukcja jest częścią tego dokumentu lub jest dostępna na www.barberbattle.cz

 • Maksymalna liczba wstawianych zdjęć na fryzurę to sześć sztuk, czyli 1 kąt widzenia 1 wstawione zdjęcie. Na każdy zakupiony bilet w każdej kategorii zawodów obowiązuje liczba sześciu przesłanych zdjęć.

 • Ostatecznie przesłane zdjęcia fryzury zawodniczki będą miały rozmiar co najmniej 4 MB na zdjęcie i zostaną przesłane w formacie jpg.

 

5. Dostęp do pamięci

Po rejestracji i opłaceniu zakupionych biletów, każdy zawodnik otrzyma wiadomość e-mail zawierającą link do sklepu oraz wygenerowany kod, który służy jako hasło dostępu do tego sklepu. Po pomyślnym zalogowaniu prześlij dokumentację ze zdjęciami, a następnie naciśnij wyślij. Na tym etapie Twoja fryzura została wysłana w celu oceny zgodności z zasadami i warunkami określonymi dla tej dyscypliny konkursu.

 

Ogłoszenie online finalistów

Ogłoszenie wyników pięciu fryzjerów awansujących do finału z każdej kategorii konkursowej odbędzie się online tydzień po zakończeniu możliwości wgrania dokumentacji fotograficznej. Transmisja online odbędzie się na naszym kanale TVlive Barber Battle, który można oglądać na www.barberbattle.cz

 

Obrona fryzur

Obrona pierwszej piątki z każdej kategorii odbędzie się online w formie pytań dotyczących procesu tworzenia fryzury, w ustalonym dniu i czasie ustalonym przez organizatora tego wydarzenia.

Model zmodyfikowany przez zawodników musi również dołączyć do obrony online!

 

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w dniu obrony fryzury. Zwycięskie nagrody zostaną przesłane zwycięzcom pocztą na adres podany podczas rejestracji.

Prawidłowy kąt końcowej dokumentacji fotograficznej przesłanej zawodnikom

Ogólne warunki konkursu Barber Battle Online

 

 • Jeśli zawodnik nie zdąży w terminie dostarczyć dokumentacji fotograficznej, traci miejsce w konkursie wraz z opłatą startową.

 • Wszyscy zawodnicy mają specyfikacje cięcia zgodnie ze swoją kategorią, które są wymienione w warunkach konkurencji. Jury oceni od 1 do 10 punktów w systemie punktowym. 1 (najmniej) 10 (najwięcej) punktów. Jeśli ta sama liczba punktów jest w tej samej kategorii, jury wspólnie zadecyduje o głównym zwycięzcy.

 • Publicznie zostaną udostępnione jedynie ogólne wyniki finalistów, którzy przystąpią do obrony swoich fryzur. Pozostałe wyniki będą udostępniane tylko zawodnikom na stronie internetowej chronionej hasłem. Hasło zostanie wysłane na Twój adres e-mail podany podczas rejestracji.

 • Uczestnik zgadza się, że on i jego modelka będą publikowani w sieciach społecznościowych i na stronach internetowych.

 • Organizator Barber Battle s.r.o zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany warunków zawodów i godziny rozpoczęcia zawodów

Zasady kategorii konkursowych

Barber Battle Online to zawody w pięciu kategoriach, które nie są ograniczone liczbą zarejestrowanych zawodników.

1. Kreatywna broda online

2. Włosy tatuaż online

3. klasyczna fryzura online

4.Freestyle kolorowa fryzura online

5. Top Crop Online

1. Creative Beard On-line (Kreatywna broda online)

Zawodnik stworzy strzyżenie brody, dopasowując brodę zgodnie ze swoim pomysłem twórczym. W tej kategorii konkursowej brody można dopasować do różnych stylów wąsów, brody i brody. Dozwolone jest używanie kolorów brody, kreatywnych akcesoriów w dowolnej formie.

 

Oceniono:

 • Kreatywność Barbera

 • Ogólny wygląd modelu

 • Czystość wykonanej pracy

 • Jakość i ostrość zdjęć

2. Hair Tattoo On-line (Włosy tatuaż online)

Uczestnik tworzy z włosów kształt według szablonu lub swojego pomysłu w stylu postaci, przedmiotu, twarzy lub kształtów geometrycznych. Rozmiar ogolonej sylwetki musi zajmować co najmniej 25% całkowitej powierzchni włosów modelki. Zabrania się używania jakiejkolwiek formy farby do włosów.

 

Oceniono:

 • Kreatywność i idea fryzjera

 • Ogólny wygląd modelu

 • Czystość i precyzja wykonanej pracy

 • Jakość i ostrość przesłanej dokumentacji fotograficznej

3. Classical Haircut On-line (Klasyczna fryzura online)

Zawodniczka stworzy klasyczną męską fryzurę z dłuższych włosów za pomocą trzech podstawowych kształtów fryzury, zwartego kształtu, gradacji, jednolitej gradacji. Ta kategoria charakteryzuje się krojem pomponów, klasycznym i stożkowym, nożycowym blaknięciem. Zabrania się używania jakiejkolwiek formy farby do włosów.

 

Oceniono:

 • Kreatywność Barbera

 • Ogólny wygląd modelu

 • Czystość pracy

 • Jakość i ostrość przesłanej dokumentacji fotograficznej

4. Freestyle Color Haircut On-line (Fryzura w kolorze freestyle Online)

Zawodnik wykona męską kreatywną fryzurę według własnego pomysłu i bez żadnych ograniczeń.

W tej kategorii konkursowej dozwolony jest kolor włosów w dowolnej formie. Ta kategoria nie jest w żaden sposób uwarunkowana ani określona przez styl fryzury, zależy to od wyobraźni zawodnika.

 

Oceniono:

 • Kreatywność i idea fryzjera

 • Ogólny wygląd modelu

 • Czystość, precyzja wykonanej pracy

 • Jakość i ostrość przesłanej dokumentacji fotograficznej

 

5. Top Crop On-line

Zawodnik wykona nowoczesny męski krój Crop według swojego pomysłu. Ta kategoria konkursowa opiera się na czterech kombinacjach fryzur typu crop top, bluzka miękka, bluzka podcięta, bluzka Messy. Zabrania się używania jakiejkolwiek formy farby do włosów.

 

Oceniono:

 • Kreatywność fryzjera

 • Ogólny wygląd modelu

 • Czystość wykonanej pracy

 • Jakość i ostrość przesłanej dokumentacji fotograficznej
   

 

Autor regulaminu i tekstu: B.A. Robert Kellner dr h.c.

Korekta tekstu: Mgr. Brigitta Georgiev, MBA

Dokumentacja fotograficzna: Bohumil Kubesa